Prestiżowy adres dla firmy

Naszym Klientom oferujemy dosyć innowacyjną usługę, która jest znana pod nazwą „wirtualny adres” dająca możliwość rejestracji własnej działalności gospodarczej poprzez wykorzystanie jednego z naszych adresów. Na tego typu usługę zazwyczaj decydują się osoby, które nie mogą lub też po prostu nie chcą rejestrować firmy pod ich adresem domowym m.in. ze względu na późniejsze udostępnienie danych teleadresowych w Internecie, Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej. Inni chcą w ten sposób zdobyć bardziej prestiżowy adres, który podniesie renomę i wiarygodność ich firmy. Oprócz użyczenia adresu dla firmy, proponujemy także inne usługi, które znacznie ułatwią prowadzenie działalności – wirtualne biuro, wirtualny sekretariat oraz coworking.

Na czym właściwie polega usługa „wirtualny adres” dla firmy?

Usługa „wirtualny adres” polega na użyczeniu określonego adresu dla właściciela przedsiębiorstwa w celu rejestracji nowo powstałej działalności gospodarczej. Właściciel lub najemca danego lokalu udostępnia jego adres za określoną opłatą (miesięczną lub w niektórych przypadkach wymagana jest zapłata z góry za dłuższy okres np. pół roku). W zamian za dokonywanie terminowych opłat oraz podpisanie stosownej umowy, klient wynajmującego może zarejestrować własne przedsiębiorstwo w urzędach podając ustalony adres, a także może nim się posługiwać na pieczątkach oraz wszędzie tam, gdzie będzie wymagane przedstawienie danych teleadresowych firmy.

W jakich sytuacjach warto rozważyć skorzystanie z usługi „wirtualny adres”?

- jeśli nie chcesz lub nie możesz rejestrować działalności gospodarczej pod adresem domowym,

- w przypadku, gdy nie posiadasz własnego lokalu lub też właściciel biura, w którym prowadzisz firmę nie zgadza się na rejestrację działalności pod tym adresem,

- jeśli prestiżowy adres w Twojej branży ma znaczenie,

- w sytuacji, gdy zależy Ci, aby Twoja firma była zarejestrowana w innej miejscowości niż, ta w której mieszkasz,

- gdy potrzebna Ci obsługa korespondencji oraz kurierskich przesyłek.