E- biuro

E-biuro, znane również pod pojęciem wirtualnego biura, to w ostatnim czasie coraz bardziej popularna opcja w naszym kraju, aby zminimalizować koszty związane z prowadzeniem własnej działalności, a dokładniej mówiąc z opłatami wynajmu lokalu, płatnościami za czynsz, rachunki i media oraz koszty wynagrodzenia dla pracowników administracyjnych. Opcja ta jest ceniona zarówno przez nowych przedsiębiorców, jak i również tych, którzy już nieco dłużej działają z własna firmą na rynku.

Wśród naszej bogatej oferty, proponujemy wszystkim właścicielom przedsiębiorstw małych i dużych specjalną usługę e-biura, dzięki której można nie tylko sporo zaoszczędzić, ale także przekazać część „papierkowej” roboty profesjonalistom, by samemu móc zająć się nieco bardziej ważniejszymi sprawami firmy.

Na czym właściwie polega usługa e-biura?

Opcja wirtualnego biura polega na tym, że udostępniamy naszym Klientom prestiżowy adres siedziby, a także w profesjonalny i rzetelny sposób zajmujemy się drobnymi sprawami firmy. Oferujemy szeroki zakres usług, który zależy od indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego Klienta. Najważniejsze jest uzyskanie adresu godnego zaufania, który z pewnością przyczyni się do zwiększenia wiarygodności oraz renomy przedsiębiorstwa, co przełoży się na zwiększenie liczby nowych klientów oraz partnerów biznesowych.

Każdy Klient ma do wyboru następujący zakres podstawowych oraz dodatkowych usług:

- uzyskanie adresu w celu rejestracji działalności gospodarczej lub adresu stricte korespondencyjnego,

- obsługa korespondencji listowej (możliwość skanowania oraz przesyłania korespondencji pod wskazany przez Klienta adres) wraz z informowaniem o odebranych listach poprzez wiadomość e-mail lub sms,

- firmowy numer telefonu oraz faks wraz z obsługą i rejestracją połączeń,

- umawianie oraz prowadzenie harmonogramu spotkań (dodatkowa opcja przypominania o najważniejszych spotkaniach biznesowych poprzez wiadomość e-mail lub sms),

- udostępnianie sal konferencyjnych.