Wirtualne biuro

W ofercie  naszej firmy Abix Consultant znajdziecie usługę wirtualnego biura, która jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich z Państwa, którzy pracują w domu lub często są w podróży i nie potrzebują z tego tytułu stałego, stacjonarnego biura.

Wirtualne biuro – sprawdzony sposób na wzrost atrakcyjności prowadzonej działalności

Wirtualne biuro to swojego rodzaju usługa, polegająca na zakupie prestiżowego adresu, w dobrej lokalizacji za niewielkie pieniądze. W większości przypadków, każda szanująca się firma, musi posiadać swoje własne biuro. To w nim przyjmujemy większość petentów i omawiamy ważne biznesowe sprawy. Zarówno wirtualne biuro jak i wirtualny sekretariat to propozycja przeznaczona dla wszystkich podmiotów gospodarczych, które zarówno rozpoczynają karierę na rynku jak i tych, które pragną obniżyć koszty swojej działalności. Nie ukrywajmy, iż nasza propozycja znacząco wpłynie na spadek kosztów związanych z wynajmem lokali biurowych oraz utrzymaniem ich w czystości.

Usługa wirtualnego biura polega, zatem na zakupie powierzchni biurowej, umiejscowionej pod atrakcyjnym, znanym adresem. Możemy z niej korzystać dowolnie, w zależności od zakupionej opcji. Oczywiście, opcja ta łączy się również z usługą wirtualnej sekretarki oraz wynajmu sal konferencyjnych.

Wirtualne biuro, o którym mowa jest w pełni wyposażone w najważniejsze urządzenia, począwszy od drukarki, poprzez skaner, telefon, a skończywszy na FAXie. Propozycja ta jest o tyle atrakcyjna, że z powierzchni biurowej możemy korzystać praktycznie, kiedy chcemy – w jakim dniu tygodnia oraz w jakich godzinach. Wirtualne biuro sprawia, że nie jesteśmy „uwiązani” z miejscem pracy i możemy z niego korzystać praktycznie wtedy, gdy mamy taką potrzebę bądź ochotę.