Wirtualny sekretariat

Zakres Pakietów Wirtualnego Sekretariatu

Działamy na rynku od 2003 roku, dzięki temu nasza firma Wirtualne Biuro Abix Consultant sp. z o.o. może zapewnić klientom bezpieczeństwo, zaufanie, i rzetelność wykonywanych usług.

Wirtualny sekretariat to usługa, która znacząco podniesie prestiż prowadzonej przez Ciebie działalności. Już za niewielkie pieniądze zyskasz profesjonalny sekretariat, odpowiedzialny za obsługę Twoich połączeń przychodzących. Jak wiesz, większość z klientów pragnie usłyszeć głoś swojego kontrahenta, zanim zdecyduje się na skorzystanie z jego usług. W tym celu dzwonią do biura, by umówić szczegóły. Spora część osób korzysta z możliwości kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia rzetelności firmy. Dzięki wirtualnemu sekretariatowi, Twoi klienci będą mieli pewność, że współpracują z dużą i solidną spółką, w przypadku, której mogą liczyć na kontakt w dowolnym momencie.  wirtualne biuro

 

Nasza usługa zapewnia Państwu odbieranie połączeń przychodzących w określonych godzinach, unikalny numer telefonu, a także możliwość nagrania powitania. Profesjonalna sekretarka nie tylko odbierze Państwa połączenie, ale również zanotuje treść rozmowy oraz udzieli podstawowych informacji dotyczących prowadzonej przez Państwa działalności. Pod koniec każdego dnia wyślemy Państwu wiadomość droga mailową z wszystkimi przeprowadzonymi rozmowami.

Wirtualny sekretariat to idealna opcja dla tych, którzy pragną zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Gwarantujemy, że już za niewielką opłatą, zyskają Państwo profesjonalną obsługę, gotową odebrać każde Państwa połączenie przychodzące.